• Obecnie brak na stanie

Głowa blond do stylizacji i czesania Barbie

219,00 zł
Brutto

Najniższa cena 219,00 zł od 17.04.2024 dla tego produktu

Kod produktu: 886144636516

Głowa do stylizacji i czesania JPL 63651

 Zestaw zawiera aż 20 elementów, w tym głowę Barbie do stylizacji, spinner do artystycznego farbowania, dwie gumki do włosów, wstążkę, kolorową szczotkę do włosów, dwie spinki, które można samodzielnie ozdobić, osiem klejnocików, kółko ze sztucznymi paznokciami oraz naklejki do zdobienia paznokci.

Ilość

Zestaw zawiera też śliczne spinki, które dziewczynki mogą same udekorować przy użyciu klejnocików, a paznokcie Barbie można ozdobić specjalnymi naklejkami. Dziewczynki mogą też nosić we włosach gumki i spinki z zestawu – na pewno będą się świetnie bawić, prezentując swój niezwykły styl koleżankom. A dzięki wspaniałym stylizacjom Barbie będzie najmodniejszą lalką w ich pokoju!

Twoje dziecko uwielbia czesać włosy i układać różne, często bardzo wymyślne fryzury? Pewnie lubi też bawić się w salon piękności? Głowa Barbie do stylizacji umożliwi mu rozwijanie i doskonalenie umiejętności fryzjerskich! A dodatkowa atrakcja w postaci artystycznego farbowania gumek i wstążki pozwoli mu stworzyć nowy, oryginalny wizerunek tej kultowej lalki! Jej gęste, rozpuszczone blond loki z różowymi pasemkami są wprost idealne do szczotkowania, skręcania i upinania przy tworzeniu przeróżnych, modnych i niezwykłych fryzur.

Miłej zabawy.

Zapraszamy do zakupu.

Barbie
886144636516
Wiek
4-7

Produkty powiązane

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło