Błękitny wózek dla lalki Moover 210188

Błękitny wózek dla lalki Moover 210188

359,00 zł
Brutto

Najniższa cena 359,00 zł od 28.02.2024 dla tego produktu

Kod produktu: 375

Wózek dla lalki w błękitnym kolorze marki Moover 210188 uzupełnia kolekcję o nowy model wózków z serii Classic Large Toys. Zabawka przeznaczona jest dla lalki do wysokości 42 cm. Model urzeka precyzyjnym wykonaniem i designem w stylu retro. Efektu dodają dwa serduszka wyżłobione po bokach wózka. Twoje dziecko uwielbia bawić się lalkami? Wózek wyśmienicie sprawdzi się do wożenia "dzieci". Zabawka to idealny prezent dla dziewczynek, a szczególnie miłośniczek zabawy w dom i odrywania scenek troskliwej mamusi.

Tylko naturalne materiały
Zabawka w całości wykonana jest z naturalnej okleiny brzozowej o grubości 10 mm oraz drewnianych kół zakończonych gumową taśmą. Wózek pokryty jest ekologiczną farbą z atestem. Zatem nie musisz martwić się o substancje uczulające.

Podłoże antypoślizgowe
Masz już dość głośnych zabawek? Zastosowane koła antypoślizgowe zmniejszą uciążliwy hałas. Dodatkowo rozwiązanie chroni podłogi naszego mieszkania oraz samą zabawkę przed zużyciem. Jak wiesz, każdy urwis porusza się we własnym tempie. Obicia kół obniżą maksymalną prędkość wózka zapewniając przed uciekaniem zabawki. Zabawka nie traci przy tym na łatwości prowadzenia.

Solidne wykonanie
Wózek jest w pełni stabilny i nie przychyla się. Zamontowane koła zabezpieczają dodatkowo stelaż przed przewróceniem. By zwiększyć bezpieczeństwo malucha, wszystkie krawędzie wózeczka zostały zaokrąglone. Solidne wykonanie zwiększa wartość zabawki oraz buduje zaufanie dzieci i ich rodziców do marki.

Opracowany zgodnie z potrzebami dzieci
Zabawkę stworzono na podstawie zachowań dzieci oraz ich potrzeb. Duńscy specjaliści przeprowadzili badania reakcji na zmysły dziecka. Skupili się na tym co przykuwa największą uwagę dzieci. Czym lubią się bawić. Jakiego koloru zabawka przyciąga wzrok. Z jakiego jest materiału, że sięgają po nią jako pierwszą. W czasie tworzenia zabawki producenci opierali się na zebranych informacjach. Detale zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby służyła niejeden raz. Projektanci tworząc wózek starali się odnaleźć ponadczasową zabawkę, która oprócz funkcji zabawkowej będzie pełniła rolę designerską, tj. wzbudzała sentyment rodziców i przywoływała wspomnienia z dzieciństwa.

Korzyści z zabawy
Maluch przez zabawę naśladuje zachowania dorosłych. Buduje podstawowe relacje, uczy się odpowiedzialności i troski. Dziecko stara się dbać o lalkę, jak o prawdziwego bobasa. Zabawa lalkami rozwija wyobraźnię oraz zachęca do aktywności ruchowej. A spacer w towarzystwie bobasa w wózku stanie się przyjemny i wyjątkowy. Zadbaj o prawidłowy rozwój swego dziecka.

Montaż zabawki
Wózek dla lalki oferowany przez markę Moover jest dostarczany jako złożony i gotowy do użycia. Zabawka jest przeznaczona do zabawy dla dzieci od 2 roku życia.

Trochę o samej marce
Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek. Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.

Wiek: 2+
Wymiary wózka: 38 x 23 x 40 cm (dł x szer x wys)
Wymiary opakowania: 44 x 25 x 42 cm

375
3 Przedmioty
Producent
Moover

Produkty powiązane

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło