Dziewczęcy komplet Antonio Juan 2805P

Dziewczęcy komplet Antonio Juan 2805P

109,00 zł
Brutto

Najniższa cena 109,00 zł od 22.05.2024 dla tego produktu

Kod produktu: 1020

W kolekcji ubranek marki Antonio Juan pojawiły się dodatkowe stroje dla lalki o wysokości 45 cm. Wiosenny komplet odświeży szafę Belli. Strój składa się z beżowej rozkloszowanej spódniczki i białej kwiecistej bluzki. Dopełnieniem zestawu będzie pąsowa kurteczka z kapturem wykończona ozdobną nicią, różowa czapeczka, szalik oraz białe majteczki. Ubranka wyposażono w zapięcie na rzepę umieszczoną z tyłu. Z uwagi na wszelkie restrykcje producent zaleca ubranko do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Jeśli dojdzie do wybrudzenia ubranko można prać ręcznie.

Ubranko zwieszono na tekturowym wieszaku, a dodatkowo całą stylizację zapakowano w przezroczysty woreczek. Skomponowany zestaw ubraniowy sprawdzi się jako dodatek do hiszpańskiej lali.

Marka Antonio Juan słynie przede wszystkim z produkcji ręcznie malowanych laleczek. W ich wytwarzaniu kieruje się w głównej mierze precyzją oraz wysoką jakością, a wszystkie dodatki oraz dopasowane stroje czynią, że każdy zestaw prezentuje się wyśmienicie.

1020
6 Przedmioty
Producent
Antonio Juan
Wysokość
45 cm

Produkty powiązane

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło